zig-zag

Kütahya Porselen Mine 77 Parça Yemek Takımı Dekorsuz


249.50

memnuniyet garantisi


Kütahya Porselen Mine 77 Parça Yemek Takımı Dekorsuz​

 

Kütahya Porselen ; Yarattığı form ve dekor zenginliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Her yıl tek ürün bazında yüzden fazla form, otellere yönelik en az iki yeni koleksiyon ve 1000 e yakın desen üretmektedir.

 

Yalnızca porselen üretiminde değil porselen makineleri üretiminde de uzmanlaşmıştır. Anahtar teslim fabrika yaparak, know-how verme yeteneğine sahiptir.

 

1990’lı yıllarda başlayan atılımı ile bugün 52 ülkede Kütahya Porselen ürünleri tüketicilere ulaşmaktadır. Kalite beklentisi ve satın alma gücü yüksek Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra, ABD, Kanada, Japonya dev pazarlara ürün sunmaktadır. Ayrıca büyük üretici ve markalarla üretim işbirliği gerçekleştirerek yurt dışında Carrefour, IKEA, Auchan, El Corte Ingles ve Hiper Core gibi zincir mağaza ve marketlerde ürünlerini satışa sunmaktadır.

 

Türkiye’de ise 35 mağazası ile 6 bin noktada tüketicisiyle buluşan Kütahya Porselen, yalnızca porselen yemek takımlarıyla değil, porselen obje ve sofra tasarım aksesuarları ile de müşteri odaklı çalışmalarının ürünlerini yansıtmaktadır.

 

77 Parçadan Oluşan Yemek Takımı,

 

12 Adet Servis Tabağı

12 Adet Çukur Tabak

12 Adet Kase

12 Adet Pasta Tabağı

12 Adet Türk Kahve Fincanı

12 Adet Türk Kahve Fincan Tabağı

1 Adet Tuzluk

1 Adet Biberlik

1 Adet Kürdanlık

1 Adet Küçük Kayık Tabak

1 Adet Büyük Kayık Tabaktan oluşmaktadır.


ETİKETLER :
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
  • -
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır