zig-zag

Kargo ve Taşıma Bilgileri

1001trend.com, web sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, ürünler en geç 4 iş gününde kargoya verilecektir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak kargo süresinde değişiklikler olabilir. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.
 
 
Hafta sonu Siparişleri
 
Hafta sonları kargo şirketlerinin mesai yapma darlığı, kargonuzun hafta içi günlere nazaran farklılık gösterebileceğini unutmayın.
 
 
Stok Sorunları
 
Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
 
 
Adres Bilgileri
 
Siparişinizin size en hızlı şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazmaya özen gösteriniz. Mümkün ise, adresinizde detaylar belirtiniz. (örn; Türk Telekom binasının arka sokağı )
 
Kargo Ücretleri
 
Bütün siparişlerinizde kargo ücreti, ödeme sayfasının son aşamasında karşınıza çıkacaktır.
Kargo şubesi olmayan yerlere  yapılan teslimatlarda, kargo firmasınca ek ücret alınabilir. 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır