zig-zag

Gizlilik ve Kullanım Şartları

GİZLİLİK : Alıcı tarafından iş bu sözleşmede  belirtilen  bilgiler ve ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
Satıcı bu bilgileri sadece idari / yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı  kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
 
Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.
 
Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya e-posta veya sms yolu ile gönderilir, e-posta veya sms olarak mesaj almak istemeyen alıcılar 0 216 412 1001  li numarayı arayıp veya info@1001trend.com e-posta adresine mesaj almak istemediğini belirtmeleri yeterli olacaktır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır