zig-zag

Braun Epilatör SE 1170 L CEEMEA WH BOX EPİLATÖR 5976

  • Ürün Kodu :TRND02296
  • Marka :BRAUN

63.90

memnuniyet garantisi


Braun Epilatör SE 1170 L CEEMEA WH BOX EPİLATÖR 5976                 

Haftalarca Pürüzsüz Cilt  İçin Kendi Yolunuzu Keşfedin
Milyonlarca kadının tercihi Braun Silk-epil dünyanın en çok satan epilatör markasıdır.
Braun'un yenilikçi isminden faydalanarak, Silk-épil epilatörler güvenilirlik ve dayanıklılık için yenilendi. Silk-épil epilatörler sizi daha önce hiç olmadığınız ve hiç hissetmediğiniz kadar güzel kılmak için yardımcı olur.

Bütün kadınların eşsiz olduğunu bildiğimizden, epilatörlerimiz bireysel ihtiyaçlarınıza ve güzellik rutininize uyması için dikkatlice tasarlandı


İçe doğru büyüyen bir tüy kendi üzerinde kıvrılan ve folikül üzerinde geriye doğru büyüyüp küçük, ağrılı olabilen bir şişlik yaratan bir tüydür. İçe doğru büyüyen tüyler genellikle fazla yakın traş etmenin sonucudur. İçe doğru büyüyen tüylerden kaçınmak için düzenli eksfoliasyon yapmayı deneyin - bu işlem ölü cilt hücrelerini giderir ve tüylerinizin gerektiği şekilde büyüyebilmeleri için "yolu açar". Ancak epilasyondan hemen önce veya sonra eksfoliasyon yapmamalısınız, çünkü cilt için fazla stresli olabilir.. 

 

 

 

 

 

 

 Braun Silk Epil epilatörleri  özellikle herhangi bir rahatsızlık ve tahriş durumunu en aza indirecek şekilde geliştirilmiştir. 
Olay firmasınca sağlanan epilasyon öncesi mendiller cildi önceden hazırlar ve masaj rulmanları siz epilatörü kullanırken cildin rahatlamasını sağlar. Ürünü su içinde kullanabilmek de rahatsızlığı ve tahrişi azaltır çünkü suyun ılıklığı vücudun doğal ağrı kesicisi olan endorfinler salınmasına neden olur. 

 

 


ETİKETLER :
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
  • -
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır