zig-zag

Bambum Gravyer Peynir Tabağı Seti

  • Ürün Kodu :TRND03626
  • Marka :BAMBUM

47.90

memnuniyet garantisi


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

MARKA : Bambum Gravyer Peynir Seti

Bambum'dan peynir aşıklarına müjde! Sert peynirlerle boğuşmaktan ve yumuşak peynirlere bulaşmaktan yorulduysanız Gravyer tam size göre. Bambum ailesinin eşsiz bir üyesi olan Gravyer peynir seti peynirlerinizin dilimlenmesinde ve sunumunda en özel yardımcınız olacaktır.

Ürün Boyutları : 18x19x3.5 cm

BAMBU NEDİR

Japonya’da dürüstlüğün, Çin’de uzun ömrün, Hindistan’da dostluğun sembolü olan bambu, buğdaygiller familyasından, 10 cinse, 1.450’den fazla alt türe yayılan ve yoğunlukla Asya’da yetişen bir bitkidir. Mutfak eşyaları üretiminde kullanılan bambular, 20 cm üzeri kalınlığa ve 30 metre uzunluğa ulaşabilen Bambuseae türüdür.
Bambuyu günlük kullanımda vazgeçilmez kılan en önemli iki özelliği ise, ekolojik ve suya dayanıklı olmasıdır.
Başka ağaç türleri veya kimyasal katkılar kullanılmadan, sadece bambu kullanılarak imal edilen ürünler, bakteri ve mikrop barındırmazlar. Hijyen bambunun doğasında bulunur.
Bambunun bir diğer önemli özelliği ise, sudan etkilenmemesidir. Diğer ahşap türleri gibi suyu görünce eğilmez, bükülmez, zarar görmez. Evindeki sıcak, doğal ve zengin görünümlü ahşap konseptini mutfağıyla da tamamlamak isteyen seçkin kullanıcılar için bambu en ideal seçimdir.

 


ETİKETLER :
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
  • -

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır